LÜTFEN 'BU SİTEYE KATILIN' BUTONU İLE YA DA 'GOOGLE+' BUTONU İLE BLOGUMA KATILIN

27 Mart 2015 Cuma

Wet'n Wild Comfort Zone Palet

Merhabalar,
 
Bugün Wet'n Wild markasının en meşhur, en sahip olunası, en kullanışlı paleti Comfort Zone ile beraberiz.


 
 
Bu palet öyle bir palet ki hem makyaja yeni başlayanlar hem de profesyoneller rahatlıkla kullanabiliyor. Palet meşhur Mac Club fara dupe olarak gösterilen farıyla da oldukça nam salmış durumda :) Benim elimde Mac Club far yok ama mağazaya gidip baktığımda gerçekten çok benzediğini gördüm.
 
 
Resimde de görüldüğü üzere açıktan koyuya giden toprak tonlarını barındıran sıcak alt tonlu renklere sahip bir palet. Hem açık tenliler hem de koyu tenliler rahatlıkla bu paletle göz makyajlarını yapabilirler.
 
İndirime denk gelip yarı fiyatına sahip olursanız tadından da yenmez. Çok fazla tozutma yapan bir palet değil. Renkler oldukça pigmentasyonlu ama bir far bazıyla kullanmak işi garantiye alıyor.
Farların her birinin üzerinde nereye  uygulamanız gerektiği yazıyor. siz buna sadık kalmak zorunda değilsiniz tabi ki :) İstediğiniz farı istediğiniz şekilde de kullanabilirsiniz. Bu sadece bir yol gösterici olmuş.
 
 
Benim bu palette en sevdiğim taraf ise ister dramatik bir makyaj yapayım, ister soft bir makyaj yapayım tek başına işimi görebiliyor.
 
 
Ambalaj plastik olduğu için biraz dandik düşürmemeye özen göstermelisiniz.
Bu paletle yaptığım bir makyajın videosu da var.
 
 
 
Wet'n Wild Comfort Zone paleti Gratis mağazalarından 19.90tl ye alabilirsiniz.
 
Sevgiler...
 
 
 
İnstagram: @makyajasktir
 


Hiç yorum yok: