LÜTFEN 'BU SİTEYE KATILIN' BUTONU İLE YA DA 'GOOGLE+' BUTONU İLE BLOGUMA KATILIN

20 Mart 2015 Cuma

Wet'n Wild Coloricon Glitter Single

Herkese merhaba,
 
Bugün ki konuğumuz Wet'n Wild markasının tekli simlerinden E3562 Vices rengi.
 
Simli farlar normal makyaj da pek tercih edilmese de gece ve sahne makyajlarında çok etkili bir detay bence. Gözlerinizde kullandığınız sim tüm makyajınızın ışıltılı ve dikkat çekici olmasını sağlayabilir. Tabi ki bu kullandığınız simin rengi ve oranıyla da çok bağlantılı bir durum.
 
Sim kullanırken çok dikkatli olup dozunu çok iyi ayarlamak gerekiyor. Vurgu yapayım derken disko topu gibi görünmenize de sebep olabilir.
 
Bu simli farın en güzel taraflarından biri kremli bir şekilde olması. Yani bu sayede gözüme simi nasıl yapıştıracağım, dökülmesini nasıl engelleyeceğim gibi bir sorununuz olmuyor. Dezavantajı ise kremli bir yapısı olduğu için göz kapağınızın çizgilerine toplanabiliyor. Bunun için uygularken gözünüzün katlanma yerinden uzak durmanızda fayda var. Göz kapağının katlanma yerine kadar olan bölgeye, göz pınarına , alt kirpik diplerine uygulayabilirsiniz. Üzerinde face&body yazdığı için yüzünüzde ve vücudunuzda da kullanabilirsiniz. Bendeki rengi vücuda kullanmaya pek uygun değil ama farklı 7-8 rengi var. Bu renkler arasından vücut yada dekolte ışıltışı için altın gümüş renklerini düşünebilirsiniz.
 
Ben bu tarz renkli simleri simin rengine uygun bir astar farla kullanmayı tercih ediyorum. Böylece simin renginin etkisini arttırmış oluyorum. Elimde bu sime uygun Nyx tekli farlardan ES109 rengi var. Bu iki farı kullandığım bir gece makyajı videosunu ilk fırsatta çekip sizinle paylaşacağım.
 
Wet'n Wild farları Gratis'lerden 6,5tl ye alabilirsiniz.
 
 
 
Sevgiler....
 
 
 
İnstagram: @makyajasktir

1 yorum:

The Ruj dedi ki...

bende simi tercih etmeyenlerdenim. ama rengi o kadar güzel görünüyor ki çok beğendim:)