LÜTFEN 'BU SİTEYE KATILIN' BUTONU İLE YA DA 'GOOGLE+' BUTONU İLE BLOGUMA KATILIN

24 Ocak 2014 Cuma

Tuğçenin Kaleminden Blogger Buluşması Sponsorlarımız

Selam canlar,
Bir önce ki postumda sizlere blogger buluşmamızdan bahsetmiştim. Sevgili Tuğçe sağolsun elimiz kolumuz dolu gönderdi bizleri eve :))
Şimdi bakalım sponsorlarımız kimlermiş ?

Buluşmamız için bu güzel davetiyeleri hazırlayan ve buluşma günü fotoğraflarımızı çeken Pastel Sanat 'a çok teşekkürler.


Bu sanat eseri sabun için Cicili Bicili Sabun 'a , cömert makyaj seti için Essence , vitaminli organik üretim makarna için Makarna Lütfen 'e , keşfedilmeye hazır tatlar için Dr. Oetker 'e çok teşekkürler.


Bu güzel far için Orkide Hareketi 'ne , yine cömertce hazırlanmış paketleri için Oriflame 'ye , Catherine Arley 'e , Elite Cosmetics 'e çok teşekkürler.


Bu güzel parfüm için İxora 'ya , özenle hazırlanmış paketi için Cosmed 'e , bu güzel plaj çantasının içini bizim için seçtiği ürünlerle dolduran sevgili Melek hanıma ve Rossmann 'a , yapılan çekilişle kazandığım bu Cecile far için Turuncu Kasa 'ya çok teşekkürler.Dünya tatlısı Nevra hanım instagramda Pink Black Beauty Care hesabının sahibi. Bizler için harika bir paket hazırlamış. Hatta poşetlerini bile kendi elleriyle süslemiş. Bakım yağları da babasının özel el yapımı ürünleri. (Bu yağlarla ilgili özel bir post gelecek)
Yine ince düşüncesiyle bizlere hazırlattığı magnet için Keçe İnadı Tasarım Atölyesi 'ne teşekkürler.
 Hepsi harika çok teşekkürler.


Bu şirin mi şirin el yapımı fotoğraf çerçevesi için Keçe Tasarım Atölyesi 'ne çok teşekkürler.


İhtiyacımız olacak ürünleri tek pakette toplayan Fresh'n Soft 'a, kızım ve benim için harika çoraplar gönderen Dore Çorap 'a , yüzümüzü yumuşacık yapacak Bebak 'a , en doğal ürünleri bir araya toplayan Doa Kozmetik 'e çok teşekkürler.


Yine bizler için özenle hazırlanmış el emeği bu güzel kurabiye için Cookieborn 'a çok teşekkürler.


Günün olmazsa olmazı bu güzel pasta için, pastası kadar tatlı olan sevgili Gözde Pasta 'ya çok teşekkürler.


Son olarak güler yüzlü ve özenli personeliyle bizleri ağırlayan Bostancı Cordon Cafe 'ye çok teşekkürler.

1 yorum:

Makyajx dedi ki...

Harika bir yazı tebrik ederim.